O nas

 

Nasza szkoła jazdy mieści się w samym centrum dzielnicy Zaspa w Gdańsku. Swoją siedzibę mamy naprzeciwko Nowej Galerii dla dzielnicy Zaspa (dawne ETC). Z całą pewnością nie będą mieli państwo problemów z trafieniem do nas.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w profesjonalnie wyposażonej sali wykładowej, natomiast baza samochodowa zapewnia szkolenia praktyczne na najwyższym poziomie. Dysponujemy przestronnym placem manewrowym, który zapewnia komfort jazdy. Nauka jazdy przebiega pod okiem instruktorów, którzy mają na swoim koncie długoletnią praktykę i doświadczenie zawodowe w szkoleniu. Naszym celem jest najlepsze przygotowanie Państwa do egzaminu państwowego, aby wynik był pozytywny, a Państwa satysfakcja i wiedza na najwyższym poziomie. 

Zależy nam aby każdy nasz kursant wypracował w sobie nawyki dobrego kierowcy takie jak: bezpieczna jazda, ECO driving, tolerancja oraz życzliwość dla innych członków ruchu drogowego. Dokładamy wszelkich starań aby każdy z naszych kursantów był zadowolony z wyboru naszego ośrodka. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się dopasować do państwa grafiku (również jeżeli chodzi o jazdy dodatkowe). 

Zajęcia teoretyczne odbywają dwa razy w tygodniu, weekendowo jak i indywidualne. Prowadzone przez nas szkolenia przygotowują do tego, by uzyskać prawo jazdy kategorii: B za rozsądną cenę.

 

Cennik / Oferta

Kurs kat. B 1650 zł 
Kurs kat. B dla studentów i uczniów do 26. roku życia 1600 zł 


Dodatkowa godzina zegarowa : 65 zł 
Pakiet 10 godzin zegarowych: 600 zł 

Przy wykupieniu większej ilości godzin możliwość negocjacji ceny.

Zajęcia teoretyczne odbywają dwa razy w tygodniu, weekendowo jak i indywidualne. Prowadzone przez nas szkolenia przygotowują do tego, by uzyskać prawo jazdy kategorii: B za rozsądną cenę.

Kursy na kategorię B rozpoczynają się w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca.

Wszelkie formalności dla osób zamieszkałych w Gdańsku załatwimy za Państwa.

OSK prowadzi nie tylko kurs prawa jazdy, ale również szkolenia zawodowe dla kierowców wykonujących transport drogowy w zakresie kwalifikacji wstępnej, szkolenia okresowego, ADR, a także operatorów urządzeń transportu bliskiego, czyli wózki widłowe i HDS oraz kursy operatorów pilarek spalinowych, BHP.


Opinie

Dowiedz się co myślą o nas Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług. Jesteśmy pełni nadziei, że opinie te przekonają Cię do zainteresowania się naszą ofertą. Więcej opinii można znaleźć na stronie trojmiasto.pl.

“Polecam naukę z Panią Renatą! Szybkie terminy, profesjonalnie i przystępnie przekazana wiedza i umiejętności praktyczne. Skorzystałem jako jazda dodatkowa po niezdanym egzaminie i później dzięki LMax zdałem! Warto skorzystać przed egzaminem i oszczędzić sobie stresu.”
— Kamil
“Polecam OSK Max, poleciła mi go koleżanka i nie zawiodłam się. Pani instruktor bardzo dobrze przekazuje wiedzę jak i podczas nauki jazdy, lekcje na wysokim poziomie, nauka jazdy w tym ośrodku była dla mnie przyjemnością. Pani instruktor tak dobrze przygotowała mnie do jazdy, że egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem tego samego dnia!”
— Agnieszka
“Wykupilam dodatkowe godziny aby nauczyc sie wjazdu na wzniesienie ktore ciezko mi szlo i z czystym sumieniem moge polecic jazdy z Pania Renata. Bardzo mila pani. Wszystko wytlumaczyla od podstaw i z wniesieniem nie mam juz problemu. Na wszystko jest jakis sposob i zaluje tylko ze nie zapisalam sie na kurs u tej Pani. Szczerze polecam :)”
— Paula

Aktualności

Summary Block
This is example content. Double-click here and select a page to feature its content. Learn more